2014. aastal viib Kodanikukoolitus läbi EV põhiseaduse ja kodakondsuse seaduse tundmise eksami ettevalmistuskursusi 17. dets

kodanikukoolitus / Kommentaarid: 2


EV põhiseaduse ja kodakondsuse seaduse tundmise eksami ettevalmistuskursused toimuvad käesoleval aastal jaanuarist novembrini Tallinnas, Omavalitsusmaja koolitusklassis Sirge tn 2.

Info kohalesaamise kohta leiab siit.

Tegemist on tasuta kursusega, kuhu on oodatud osalema kõik vähemalt 14-aastased määratlemata kodakondsusega isikud ja Euroopa kolmandate riikide kodanikud, kes soovivad taotleda Eesti kodakondsust. 

Koolitus toimub nädalavahetusel ning selle kogupikkuseks on 12 õppetundi. 

Järgmised koolitused toimuvad sügisel.
                                                          
Kursusele registreerimiseks täida andkeet siin.

Kursuste kohta saab infot:
vene keeles Irinalt tel. 5069028,
inglise ja eesti keeles Anult tel. 56 659 118
e-posti aadressilt koolitus@kodanikukoolitus.eu


Kõik osalejad saavad tasuta põhjalikud koolitusmaterjalid, mis on kättesaadavad ka Integratsiooni- ja Migratsiooni Sihtasutuse ja Sihtasutuse Innove koduleheküljel.

Kodakondsuse taotlemiseks peab lisaks Eesti Vabariigi põhiseaduse ja kodakondsuse seaduse tundmise eksamile sooritama ka eesti keele oskuse eksami. Antud juhul ei ole tegemist eesti keele kursustega. 

NB! EV põhiseaduse ja kodakondsuse seaduse eksami tulemused ei aegu!


Projekt viiakse läbi Euroopa Kolmandate Riikide Kodanike Integreerimise Fondi, Kultuuriministeeriumi ja Integratsiooni ja Migratsiooni Sihtasutuse Meie Inimesed toel.

Kommentaarid: 2

 • Lilia Del Rio 08. dets

  Tere!

  Soovin info 2015. kursuse toimumisajade kohta.
  Tänud!
 • Anu Viltrop 05. jaan

  Tere!
  Vabandan hilise vastuse pärast!
  Käesoleval aastal MTÜ Kodanikukoolitus kodakondsuse eksamiks ettevalmistavaid kursusi ei korralda. Käesoleva aasta võimaluste kohta uurige palun Migratsiooni- ja Integratsiooni Sihtasutuselt http://www.meis.ee/kontaktid

Lisa kommentaar

Email again: