Nõustamiskeskus 1800 meetrit merepinnast 07. sept

kodanikukoolitus

Gruusia ääremaal, mägises Akhalkalaki linnas  avas uksed  nõustamiskeskus piirkonna naistele ja lastele. Tolles piirkonnas elavad armeenlased, kes on Gruusias  rahvusvähemus.

Nõustamiskeskuses pakutakse teenuseid esmajoones kodulehe (www.jconfidence.ge) ja skype kaudu. Teenus on tasuta ja anonüümsus garanteeritud.

Akhalkalaki nõustamiskeskus on Eesti vabaühenduste Kodanikukoolitus ja Eesti Abikeskused ühisprojekt.  Pooleteise aasta jooksul on õpetatud ühistegevuse korraldamist, koolitatud nõustajaid ja valminud on koduleht.

Keskuse vedaja Akhalkalakis on kohalik naisteühendus „Samtske-Javakheti naised rahu eest Gruusias.“ Idee algataja Nazeli Demurchyan nendib: „Me täname meisse uskumise eest, meie toetamise ja õpetamise eest. Nüüd algab tegelik töö.“

Vabaühendus Kodanikukoolitus usub, et loodud  nõustamiskeskus aitab kaasa demokraatia ja inimõiguste igakülgsele arengule Gruusias. Projektijuht Anu Viltrop lisab: „Loodame, et meie ühiste pingutuste tulemusena saavad piirkonna naised ja lapsed oma õigustest teadlikumaks.“

Projekti  rahastab Eesti Vabariigi välisministeerium arengukoostöö ja humanitaarabi vahenditest.

Vabaühendus Kodanikukoolitus on asutatud 1998, õpetab kodanikuks olemist ja enesekehtestamist, toetab kodanikualgatust ja konkurentsivõimet, sallivust ja positiivset ellusuhtumist.

Vaata lisaks: http://www.kodanikukoolitus.eu/projektid

Anu Viltrop
Projektijuht
MTÜ Kodanikukoolitus
Tel. 56 659 118
anu@kodanikukoolitus.eu

 

Lisa kommentaar

Email again: